Tere tulemast
Loomade Kiirabi
Kliinikusse

Kliinik avatud iga päev 24H ööpäevas,
kaasaarvatud nädalavahetuste ja riigipühade ajal.
Telefon: 502 3191

Ветеринарная клиника Тимму — часть Скорой помощи для животных. Мы находимся в новых помещениях, в другом корпусе дома (около Мустамяэ теэ — Mustamäe tee 44, Tallinn), но адрес — тот же.

Кто такой Тимму? Тимму — это милый пушистый курносый пес — немецкая овчарка, который вдохновляет нас.

Информацию о нашем прейскуранте и услугах найдете на сайте. А также интересные фото и новости.

Clients about us

Näha, et inimesed hoolivad loomadest ja tahavad teha kõik, et loomadel oleks hea ja sealjuures ka omanikesse suhtutakse väga soojalt ja sõbralikult. Professionaalne tegutsemine ja väga positiivne, soe ja sõbralik suhtumine :)

Terje

Parim koht kuhu minna oma loomaga! Meie Bellake sai väga kiiresti abi. Väga kindlameelne tegutsemine. Diganoos, opp, paranemine kiire. Südamest tänan parimaid arste Laura Talving ja Valdeku Paavel. ja meeskond, kes te seal kõik olete lihtsalt super! Pildid ja tervitused Teile, tuleme kindlasti veel külla Teile!

Madleen

Kiirabile ei saanud kahte arvustust teha ja üks meie arstidest on nüüd rohkem Timmus, seega ma võin vist ka siin öelda, et… AITÄH! Aitäh, Kairi Lüüs, et oled olemas meie jaoks olnud, meie kõige kallima elu koos dr. Anastasia Vjatkinaga rohkem kui korra päästnud ja nüüd juba kolmandat korda ta meile riskantselt opilt elusalt tagasi toonud. Ega seda ei saagi sõnadesse panna, kui tänulik ma olen ja kuivõrd ma hindan seda rasket tööd, mida teete. Te olete lihtsalt nii ägedad :)

Reana

Minu jaoks üheks suurimaks näitajaks, et inimesed loomadest tõesti hoolivad on see, et kui seal käisin, küsiti minu nime küll, aga edaspidi rääkisime ikka Pikassost. Mitte minu kassist, või minu loomast, aga Pikassost. Kõik teadsid hetkel «töös oleva» looma nime ja viitasid neile nimega. See tegi südame väga soojaks.
Lisaks sellele, et arstid on põhjalikud ja kogu seltskond seal nii sõbralik ja hoolitsev. Mitte ükski inimene sealmajas ei teinud tööd sellepärast, et peab. Ikka sellepärast, et loomadel oleks hea.
Ma loodan, et me Pikassoga väga palju külastama ei pea, sest võiks ju terveks saada… Aga kui arstile, siis ainult Timmu Loomakliinikusse!

Merilyn

Käisin täna oma puberteedieas saksa lambakoeraga vaktsineerimas. Vastuvõtt oli tohutult sõbralik ja meeldiv — koer tundis ennast nagu kodus, sügati, kallistati ning lisaks toodi veel ka joogiks vett (vaktsineerimise ootel). Loomaarstid Laura Talving ja Kaie Bogdanova — super arstid, iga kell usaldaks oma koera nende hoole alla. Ma pole päris tükk aega sellise positiivse emotsiooniga loomakliinikust lahkunud. Suured tänud teile ning hoidke lippu kõrgel!

Piret

Suurepärane kliinik ja veel suurepärasemad inimesed!

Jaanus

Наши услуги

Компьютерный томограф
КТ — это прибор, работающий по рентгеновской технологии, который дает значительно более подробную и разностороннюю картину, нежели обычное рентгеновское исследование.

Стерилизация/кастрация
Кошки и собаки стерилизуются, прежде всего, для того, чтобы предотвратить появление нежелательного потомства и избежать поведения, обусловленного течкой.

Вакцинация
Животные вакцинируются против наиболее распространенных вирусных заболеваний, в том числе против бешенства.

Чипирование
Микрочип ставится под кожу при помощи аппликатора. Микрочипирование — это быстрая и почти безболезненная процедура.

Микрочипирование

Паспорт домашнего животного

Прививки и дегельминтизации

Kомфорт и безопасность животных

Sinu Parim Sõber

on meie juures parimates kätes!