Tere tulemast
Loomade Kiirabi
Kliinikusse

Kliinik avatud iga päev 24H ööpäevas,
kaasaarvatud nädalavahetuste ja riigipühade ajal.
Telefon: 502 3191

Timmu’s Veterinary Clinic is part of the Veterinary Emergency Clinic. We are located in new facilities that are located in another wing of the building (next to Mustamäe tee – Mustamäe tee 44, Tallinn), but we have the same address.

The clinic has a new team led by Dr. Laura Talving, Dr. Kairi Lüüs, Dr. Kaie Bogdanova, Dr. Liisa Jürisson, Dr. Liis Lõune ja Dr. Teele Alasi-Ngako.

Who is Timmu? Timmu is a cute and furry, button-nosed German Shepherd, who is an inspiration to us.

Information about our pricing and services can be found here on our web page. You can also find interesting pictures and news.

Clients about us

Näha, et inimesed hoolivad loomadest ja tahavad teha kõik, et loomadel oleks hea ja sealjuures ka omanikesse suhtutakse väga soojalt ja sõbralikult. Professionaalne tegutsemine ja väga positiivne, soe ja sõbralik suhtumine :)

Terje

Parim koht kuhu minna oma loomaga! Meie Bellake sai väga kiiresti abi. Väga kindlameelne tegutsemine. Diganoos, opp, paranemine kiire. Südamest tänan parimaid arste Laura Talving ja Valdeku Paavel. ja meeskond, kes te seal kõik olete lihtsalt super! Pildid ja tervitused Teile, tuleme kindlasti veel külla Teile!

Madleen

Kiirabile ei saanud kahte arvustust teha ja üks meie arstidest on nüüd rohkem Timmus, seega ma võin vist ka siin öelda, et… AITÄH! Aitäh, Kairi Lüüs, et oled olemas meie jaoks olnud, meie kõige kallima elu koos dr. Anastasia Vjatkinaga rohkem kui korra päästnud ja nüüd juba kolmandat korda ta meile riskantselt opilt elusalt tagasi toonud. Ega seda ei saagi sõnadesse panna, kui tänulik ma olen ja kuivõrd ma hindan seda rasket tööd, mida teete. Te olete lihtsalt nii ägedad :)

Reana

Minu jaoks üheks suurimaks näitajaks, et inimesed loomadest tõesti hoolivad on see, et kui seal käisin, küsiti minu nime küll, aga edaspidi rääkisime ikka Pikassost. Mitte minu kassist, või minu loomast, aga Pikassost. Kõik teadsid hetkel “töös oleva” looma nime ja viitasid neile nimega. See tegi südame väga soojaks.
Lisaks sellele, et arstid on põhjalikud ja kogu seltskond seal nii sõbralik ja hoolitsev. Mitte ükski inimene sealmajas ei teinud tööd sellepärast, et peab. Ikka sellepärast, et loomadel oleks hea.
Ma loodan, et me Pikassoga väga palju külastama ei pea, sest võiks ju terveks saada… Aga kui arstile, siis ainult Timmu Loomakliinikusse!

Merilyn

Käisin täna oma puberteedieas saksa lambakoeraga vaktsineerimas. Vastuvõtt oli tohutult sõbralik ja meeldiv – koer tundis ennast nagu kodus, sügati, kallistati ning lisaks toodi veel ka joogiks vett (vaktsineerimise ootel). Loomaarstid Laura Talving ja Kaie Bogdanova – super arstid, iga kell usaldaks oma koera nende hoole alla. Ma pole päris tükk aega sellise positiivse emotsiooniga loomakliinikust lahkunud. Suured tänud teile ning hoidke lippu kõrgel!

Piret

Suurepärane kliinik ja veel suurepärasemad inimesed!

Jaanus

News

Kontaktivorm RUS

Ваше имя [text* your-name] Контактный…

Kontaktivorm ENG

Your name [text* your-name] Phone [text your-phone]…

Kontaktivorm

Sinu nimi [text* your-name] Sinu telefon [text…

Our services

Computed tomography
Imaging technology based on X-rays,but giving a significantly more detailed and multifaceted image.

Spaying/neutering
Cats and dogs are spayed and neutered mainly to prevent unwanted litters and heat behaviour.

Inoculation
Animals are inoculated against most common viral infections, including the rabies.

PIT tagging
The microchip or PIT tag is implanted under the skin, using an applicator. PIT tagging is a quick and almost painless procedure.

Microchipping

Pet password

Vaccinations and Deworming

Animal comfort and security

Sinu Parim Sõber

on meie juures parimates kätes!